Rozvrh haly na sezónu 2022/2023

Aktuální rozvrh haly zde: Rozvrh hala

Rozvrh hala

CENÍK platný od 1.9.2023

• Sál…………………………….300 Kč/h
  • Sál pro rovenské děti…………150 Kč/h
  • Balkon…………………………125 Kč/h
  • Balkon pro rovenské děti…….. 100 Kč/h

Další informace: v ředitelně školy osobně, telefonicky 481 382 201 a email masepa@zsrovensko.cz

Provoz haly

Pravidelné hodiny v hale je nutno objednat a předem. Je možno platit fakturou. Peníze za neuskutečněnou předem zaplacenou pravidelnou hodinu se nevracejí. Pravidelné hodiny budou uvedeny v rozvrhu. Každá rozvrhová hodina musí mít uvedenu osobu .

Vedoucí dostane čip, kterým je možno otevřít tělocvičnu a zároveň vypnout alarm. Tento úkon je samozřejmě elektronicky zaznamenán a následně porovnán s rozvrhem a s doklady o zaplacení. Toleruje se příchod 15 minut před začátkem cvičení a odchod do 20 minut po cvičební hodině. V případě ztráty čipu je vedoucí povinen čip zaplatit.

Je nutné odchod z haly opět elektronicky zaznamenat přiložením čipu. Západka dveří reaguje na čip asi až po 7 sekundách. Pak je třeba dorazit dveře a přesvědčit se stiskem kliky, že dveře nejdou z vně otevřít. Kontrolujte prosím zda je všede zhasnuta a zda jsou uzavřena okna.

Nepravidelné avšak předem plánované hodiny

V případě nutnosti bude v ředitelně školy k dispozici čip pro návštěvníka, který jej nemá z důvodu, že nechodí do haly pravidelně.

Nepravidelné předem neočekávané hodiny v hale („prší, není co dělat, dáme fotbálek“) je možno uskutečnit za předpokladu, že je v hale volno. Aktuální rozvrh je možno nalézt výše. V tom případě je ovšem třeba buď mít vlastní čip nebo být důvěryhodnou osobou pro některého z držitelů čipu.
Tyto hodiny je třeba zaplatit nejpozději do jednoho týdne. Je možno platit dvojím způsobem:
a) Převodem na účet školy 1262264369/0800 pod přiděleným variabilním symbolem (variabilní symbol bude zájemcům sdělen). Do „Zprávy pro příjemce“ napište jméno a datum, kdy jste v hale byli.
b) Hotově v ředitelně školy.

Volnočas

Svátek má Oto

Státní svátky a významné dny na dnešek:

• Světový den duševního vlastnictví
  • Mezinárodní den vzpomínky na Černobyl