Harmonizační kurz

Z pera Matěje Čmelíka- žáka 6.tř.:
Do Sedmihorek jsme šli pěšky 9,4 km.  Měli jsme tam 6 pokojů, hráli různé hry. Druhý den večer jsme opékali a přijeli tam všichni učitelé z velkého stupně. Odpoledne druhý den jsme hráli s učitelkami hru poznávání věcí a tváří. Byli jsme tam 4 dny. Bylo to dobré – chtěl bych si to zopakovat .

Z pohledu třídní učitelky:

Letos se stmelovací pobyt pro šestou třídu konal v době od 17.-20.9.2019 na příjemném místě v lůnu přírody – a to hned za humny – v Sedmihorkách. Žáci byli ubytováni v pokojích penzionu Podháj, kde měli zajištěno i stravování 5x denně vč. pitného režimu. Čtyři dny pobytu byly naplněny vzájemným poznáváním při hrách, procházkách a malém objevování a zkoumání okolní krajiny. Kromě her děti navštívily i část naučné stezky po pramenech v okolí Sedmihorek, skály Čertova ruka, Maják a Janovu vyhlídku. Pobyt se vyvedl, počasí bylo chladnější, ale naštěstí nám nepršelo. Cestu tam i zpátky zvládli všichni z velké části po svých.