Den otevřených dveří

V neděli 7. října 2018 slavilo město 100 republiky. Zájemci prošli obcí, kde poznali řadu osobností z našich dějin. Při této příležitosti se otevřely pro veřejnost i dveře naší základní školy. Ráno jsme zahájili sportovně. Pan učitel Brázda připravil pro horlivé sportovce závod nazvaný „100 let – 100 kol“. Vytvořilo se pět týmů z řad žáků, kamarádů, rodičů a učitelů. Každý tým měl za úkol oběhnout 100 kol kolem školy. I když okruh se to zdá nevelký, s přibývajícími koly sil ubývalo. Všechny skupiny vytyčený úkol splnily a akci si na sto procent užily! 🙂

V odpoledních hodinách proběhlo vysazení lípy na pozemku za školou a spousta zájemců poté navštívila naší školu. Prohlédli si výstupy z projektového dne s tématem „100 let české státnosti“, výzdobu a vybavení tříd. Ač přípravy zabraly hodně času, den otevřených dveří stál za to! Těšíme se na vás … zase příště…