Třídní učitelka:  Mgr. Renata Čečáková

Školní rok 2017/2018

Preventivní program

Výlet v září

Žáci VI. a VIII. ročníku se v pátek vydali na vycházku do okolí městečka Rovenska. Cílem cesty byla Koudelka, kde se žáci vyfotili u rybníčku, nasvačili se a prohlédli si zde umístěný kříž. Po cestě zpět se všichni účastnili míčových her na místním hřišti. Výlet se velmi vydařil, počasí nám též přálo.

Školní rok 2016/2017

Začíná nový školní rok
a my jsme zase tady
připraveni plnit cíle a plány
známky budou luxusní,
však jsme také šikovní.
Učení nám jde jedna báseň,
udržujeme super kázeň.
Už nejsme žádní zobáci,
ale skvělí sedmáci!

Piknik

Dne 19. června 2017 jsme si uspořádali piknik na fotbalovém hřišti. Ráno nás již přivítalo sluníčko a obloha bez mráčků. Tráva se krásně leskla ranní rosou. Začínal nádherný den, který jsme zahájili výborným jídlem a pitím. Každý něco přinesl, a tak jsme si pochutnávali na ovoci, zelenině, bábovce a toustech. Pití bylo také dostatek, vše bylo nachystáno na jedničku. O zábavu bylo také postaráno, kluci si zahráli fotbal a všichni jsme si pak procvičili zeměpis a angličtinu….angličtina při dominu nám dala pořádně zabrat, moc jsme se u ní pobavili. V neposlední řadě jsme hráli Twister, což byla také neskutečná legrace. Přidáváme pár fotek, abyste mohli mrknout, jak jsme si tento den užili. Do prázdnin už to máme za pár a toto bylo příjemné zpestření posledních pár dní tohoto školního roku.

Sedmáci 😉
Mgr. Dita Švihelová

Strašidla

Rok se s rokem sešel a my jsme tu zpět s naším projektem Strašidla, je to den, který si všichni užíváme s velkou radostí. Sedmáci si připraví charakteristiku na téma Strašidlo, důkladně sestaví celý text a pak následuje to hlavní….spojení práce žáků sedmé a třetí třídy. Třeťáci na základě textů o vymyšleném strašidle svého staršího spolužáka nakreslí obrázek. Výsledkem jsou zdařilé práce a současně také sedmáci dostají skvělou zpětnou vazbu, zda-li se jim podařilo strašidlo popsat tak dobře, aby obrázek odpovídal tomu, jak bylo v textu zamýšleno. Vše proběhlo báječně, spolupráce fungovala skvěle. Budeme se těšit na další spolupráci mezi třídami I. a II. stupně.